Zavolejte nám: +420 739 662 684 info@hotelovkamb.cz

Barmanský kurz

a certifikace

Pod vedením zkušeného lektora z České barmanské asociace se žáci naučí nejen teorii o historii a používání nápojů do míchaných drinků, ale získají i praktické dovednosti. Mohou se také zúčastňovat barmanských soutěží na regionální i celostátní úrovni.

Absolventi obdrží certifikát.
Kurz vyřezávání ovoce

zvládne ho každý

Kurz je určen těm, kteří chtějí prezentovat svoji šikovnost a estetické cítění. Dekorace z ovoce i zeleniny jsou velmi vydařené a často je neuvěřitelné, co všechno se dá z obyčejných melounů, cibule, jablek a jiných produktů vytvořit.

Absolventi obdrží certifikát.
Baristický kurz

vše nejen o kávě

V baristickém kurzu se naučí žáci připravovat kávu podle správných zásad tak, aby káva byla chutná, voňavá, silná a esteticky přitažlivá. Nedílnou součástí tohoto kurzu je i získání znalostí o jednotlivých druzích kávy, zvláštnosti při používání, rozpoznávání jednotlivých chutí kávy i příprava různých druhů káv.

Absolventi obdrží certifikát baristy.
Somelierský kurz

teorie, prezentace i degustace vína

Stále větší obliba pití vína se odrazila i v účasti tohoto kurzu. Výroba vína, vinařské oblasti u nás i ve světě, druhy vína – to jsou nedílné součásti tohoto kurzu. V praktické části se žáci naučí rozpoznávat degustací jednotlivé druhy vín, správnou prezentaci vína, i takové zvláštnosti, jako je otvírání šumivého vína šavlí.

Absolventi obdrží certifikát someliéra.
Kurz o ginu

zase víme něco nového

Gin patří mezi destiláty, který má typickou chuť. Možná trochu připomene naši borovičku. Aby byl gin ginem, neobejde se bez jalovce. Ale můžeme v něm nalézt i jiné chutě – třeba po koření nebo mandlích. To vše jsme mohli posoudit i svými chuťovými buňkami v kurzu o ginu.

Kolik je ho značek, jak se od sebe liší, zda je doslazován nebo ne. A víte, že gin taky zraje? Troufli byste si dát ho do koktejlu? A do jakého? S čím se hodí ho kombinovat….. . Zase víme něco nové.

S kým spolupracujeme?

Erasmus+
Aramark
Pivovar Podkováň
Café restaurant Václav
Partnerská škola
Centrotherm Mladá Boleslav, a. s.
Compag Mladá Boleslav, s. r. o.
Marvel gym
CPI Hotels
Comfort Hotel
Hermitage
Lesana
Grand Majestic Hotel
Hotel Majestic Plaza

SŠ Gastronomie
a hotelnictví
Mladá Boleslav, s.r.o.

Kontakt


739 662 684

info@hotelovkamb.cz

Na Celně 281, Mladá Boleslav

Důležitá telefonní čísla


Ředitel školy
739 662 684

Zástupce ředitele
732 544 923

Omluva z praxí
732 544 923